POSILOVNA s TRENÉREM

POSILOVNA

Posilovna s trenérem

Kdo jste?

ZAČÁTEČNÍK

Ještě se cvičením nemáte mnoholeté zkušenosti? Nikdy není pozdě začít. Trenér s vámi projde váš současný fyzický stav a důvody, proč byste se cvičením chtěli začít. Ukáže a naučí vás jak správně cvičit. Pomůže vám nastavit jídelníček, aby váš začátek by co nejefektnější!

PRACOVNÍ PŘETÍŽENÍ - MÁTE POCIT, ŽE SE ZA CHVILKU ROZPADNETE?

Bolesti zad, krku, natékající nohy, přibírání na váze… To je jen pár z mnoha nepříjemných stavů, které bývají často způsobené nedostatkem pohybu jak v práci tak mimo ni. Pokud máte například sedavé zaměstnání, myslím si, že jste se v některém z uvedených případů našli.

Je čas s tím začít něco dělat!

CVIČÍTE A CHCETE SI NASTAVIT IDEÁLNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN A JÍDELNÍČEK?

Chcete vaše snažení posunout na vyšší level? Dostat se do top formy, nastavit si režim, ideální stravu a pořádně nabrat svaly?

V nejkratším možném čase se naučíte správné technice cvičení, díky které minimalizujete riziko zranění.  Získáte tréninkový plán na míru, který bude respektovat jak váš současný zdravotní a výkonnostní stav, tak i vaše cíle. Ať už usilujete o snížení hmotnosti, chcete se zbavit přebytečného tuku nebo nabrat svaly. S trenérem vašich cílů dosáhnete!

Ceník

  • 1 tréninků 420 Kč
  • 10 tréninků 4 000 Kč
  • 20 tréninků 7 400 Kč
17-Dumbbell

1 trénink s trenérem

500 Kč

1 trénink

17-Dumbbell

10 trnéninků

4 700 Kč

10 TRÉNINKŮ S OSOBNÍM TRENÉREM

17-Dumbbell

20 tréninků

8 800 Kč

20 TRÉNINKŮ S OSOBNÍM TRENÉREM

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00