NOVINKY A INFORMACE

InBody měření ve středu 13.4. od 14:00 do 18:00!

Ve spolupráci se www.zdravestravovani.cz přinášíme oblíbenou akci InBody měření.
Opět můžete přijít zkontrolovat, jak se vám daří připravovat plážovou formu na léto. Zároveň budete moct jako vždy ochutnat dobroty z kuchyně Zdravého stravování. Měření je opět jako služba ke vstupu ZDARMA! Zaplatíte tedy jen vstup, použijete vaši permanentku, nebo kartu Multisport. Na měření není potřeba se objednat.

Rozšiřujeme tým PS fitness!!!

Hledáme posily na tyto pozice:

  1. RECEPČNÍ – pro zajištění chodu recepce v odpoledních hodinách od 14:00 do 21:00 (po domluvě i od 15:00). Jde o jednoduchou práci s počítačem, odbavování klientů, přípravu a prodej potravinových doplňků apod. Práce je vhodná pro studenty nebo jako druhá práce na přivýdělek.

Požadujeme – samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, časovou flexibilitu, základní znalost práce s PC. Velkým benefitem je kladný vztah ke sportu (zejména fitness) a znalost potravinových doplňků.

Nabízíme – pracovní vztah dohodou, možnost bezplatného vstupu do fitness kdykoli, slevu na potravinové doplňky, kartu Multisport za zvýhodněnou cenu.

 

  1. OSOBNÍ TRENÉR/KA – vzhledem k rostoucímu zájmu o osobní tréninky hledáme osobního trenéra/ku.

Požadujeme – certifikaci uznávanou MŠMT, alespoň 6měsíční praxi na této pozici, spolehlivost, samostatnost, profesionální přístup ke klientům.

Nabízíme – bezplatný vstup do fitness pro vlastní tréninky kdykoli, naprostou časovou flexibilitu dle možností trenéra, množství tréninků dle chuti a kapacit trenéra, kartu Multisport za zvýhodněnou cenu, potravinové doplňky se slevou.

 

  1. INSTRUKTOR/KA SKUPINOVÝCH LEKCÍ – pro rozšíření nabídky skupinových lekcí hledáme instruktora/ku skupinových lekcí. Zajímají nás primárně lekce typu jóga, pilates, core trénink, TRX, bodyform apod. Uvítáme i lekce tanečnějšího typu pro zvýšení pestrosti nabídky.

Požadujeme – spolehlivost, samostatnost, profesionální přístup ke klientům. Rádi navážeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme – bezplatný vstup do fitness pro vlastní tréninky kdykoli, kartu Multisport za zvýhodněnou cenu, potravinové doplňky se slevou.

 

Nástup je možný okamžitě. V případě zájmu o jakoukoli pozici se prosím ozvěte na email: p.sedlacek@psfitness.cz

Rádi vás uvítáme v našem týmu.

 

Sleva 10% na permanentky a k tomu dárky

Do 23.12. můžete nakoupit všechny permanentky (kromě trenéra) se slevou 10%. Ke každé permanentce dostanete navíc jako dárek proteinovou tyčinku BiotechUSA Protein dessert bar (čokoláda nebo kokos) v ceně 39 Kč. POUZE k permanentkám na 6 a 12 měsíců dostanete kromě tyčinky navíc ještě kvalitní multivitamín Reflex Nexgen v ceně 239 Kč. Akce platí do vyčerpání zásob.

6:00 OTEVÍRÁME KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN.

Dřívější otevírací doba se vám zalíbila, takže vám vyjdeme vstříc a každý všední den budete moct začít cvičit už od 6:00. O víkendu otevíráme standardně v 7:30.

ZKUŠEBNÍ OTEVÍRACÍ DOBA OD 6:00 V ÚTERÝ A PÁTEK!

Od úterý 12.10. zavádíme zkušebně na 4 týdny (do 5.11.) každé úterý a pátek otevírací dobu od 6:00. Pokud se najde dostatek ranních ptáčat, která tuto brzkou dobu využijí, bude tato změna trvalá. V opačném případě se vrátíme ke standardní otevírací době od 6:30.

V úterý a pátek se na vás těšíme už v 6:00.
Tým PS fitness

Od neděle vracíme otevírací dobu do 20:00

Otevřeno do 20:00!
Od neděle vracíme otevírací dobu do 20:00. Léto je pryč, takže můžete začít ladit formu na příští sezonu opět celou neděli od 7:30 do 20:00.
Tým PS fitness

Změna otevírací doby od neděle 18.7. do neděle 29.8.

V neděli otevřeno do 14:00!
Od neděle 18.7. do neděle 29.8. zkracujeme nedělní otevírací dobu do 14:00. Od září už bude opět v neděli otevřeno do 20:00.

SPOUŠTÍME SKUPINOVÉ LEKCE

SPOUŠTÍME SKUPINOVÉ LEKCE
Pokud nám vláda od pondělí 24.5. umožní navýšit kapacitu fitka na 30 cvičících, spustíme skupinové lekce. Už teď si rezervujte svoje místo zde: https://psfitness.inrs.cz/rs/kalendar_vypis
Pokud máte zadanou dlouhodobou rezervaci a nebudete ji chtít využít, tak ji prosím smažte.
Těšíme se na vás.
Tým PS fitness

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00