NOVINKY A INFORMACE

Rozšiřujeme tým PS fitness!!!

Hledáme posily na tyto pozice:

  1. RECEPČNÍ – pro zajištění chodu recepce v odpoledních hodinách od 14:00 do 21:00 (po domluvě i od 15:00). Jde o jednoduchou práci s počítačem, odbavování klientů, přípravu a prodej potravinových doplňků apod. Práce je vhodná pro studenty nebo jako druhá práce na přivýdělek.

Požadujeme – samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, časovou flexibilitu, základní znalost práce s PC. Velkým benefitem je kladný vztah ke sportu (zejména fitness) a znalost potravinových doplňků.

Nabízíme – pracovní vztah dohodou, možnost bezplatného vstupu do fitness kdykoli, slevu na potravinové doplňky, kartu Multisport za zvýhodněnou cenu.

 

  1. OSOBNÍ TRENÉR/KA – vzhledem k rostoucímu zájmu o osobní tréninky hledáme osobního trenéra/ku.

Požadujeme – certifikaci uznávanou MŠMT, alespoň 6měsíční praxi na této pozici, spolehlivost, samostatnost, profesionální přístup ke klientům.

Nabízíme – bezplatný vstup do fitness pro vlastní tréninky kdykoli, naprostou časovou flexibilitu dle možností trenéra, množství tréninků dle chuti a kapacit trenéra, kartu Multisport za zvýhodněnou cenu, potravinové doplňky se slevou.

 

  1. INSTRUKTOR/KA SKUPINOVÝCH LEKCÍ – pro rozšíření nabídky skupinových lekcí hledáme instruktora/ku skupinových lekcí. Zajímají nás primárně lekce typu jóga, pilates, core trénink, TRX, bodyform apod. Uvítáme i lekce tanečnějšího typu pro zvýšení pestrosti nabídky.

Požadujeme – spolehlivost, samostatnost, profesionální přístup ke klientům. Rádi navážeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme – bezplatný vstup do fitness pro vlastní tréninky kdykoli, kartu Multisport za zvýhodněnou cenu, potravinové doplňky se slevou.

 

Nástup je možný okamžitě. V případě zájmu o jakoukoli pozici se prosím ozvěte na email: p.sedlacek@psfitness.cz

Rádi vás uvítáme v našem týmu.

 

Sleva 10% na permanentky a k tomu dárky

Do 23.12. můžete nakoupit všechny permanentky (kromě trenéra) se slevou 10%. Ke každé permanentce dostanete navíc jako dárek proteinovou tyčinku BiotechUSA Protein dessert bar (čokoláda nebo kokos) v ceně 39 Kč. POUZE k permanentkám na 6 a 12 měsíců dostanete kromě tyčinky navíc ještě kvalitní multivitamín Reflex Nexgen v ceně 239 Kč. Akce platí do vyčerpání zásob.

6:00 OTEVÍRÁME KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN.

Dřívější otevírací doba se vám zalíbila, takže vám vyjdeme vstříc a každý všední den budete moct začít cvičit už od 6:00. O víkendu otevíráme standardně v 7:30.

ZKUŠEBNÍ OTEVÍRACÍ DOBA OD 6:00 V ÚTERÝ A PÁTEK!

Od úterý 12.10. zavádíme zkušebně na 4 týdny (do 5.11.) každé úterý a pátek otevírací dobu od 6:00. Pokud se najde dostatek ranních ptáčat, která tuto brzkou dobu využijí, bude tato změna trvalá. V opačném případě se vrátíme ke standardní otevírací době od 6:30.

V úterý a pátek se na vás těšíme už v 6:00.
Tým PS fitness

Od neděle vracíme otevírací dobu do 20:00

Otevřeno do 20:00!
Od neděle vracíme otevírací dobu do 20:00. Léto je pryč, takže můžete začít ladit formu na příští sezonu opět celou neděli od 7:30 do 20:00.
Tým PS fitness

Změna otevírací doby od neděle 18.7. do neděle 29.8.

V neděli otevřeno do 14:00!
Od neděle 18.7. do neděle 29.8. zkracujeme nedělní otevírací dobu do 14:00. Od září už bude opět v neděli otevřeno do 20:00.

SPOUŠTÍME SKUPINOVÉ LEKCE

SPOUŠTÍME SKUPINOVÉ LEKCE
Pokud nám vláda od pondělí 24.5. umožní navýšit kapacitu fitka na 30 cvičících, spustíme skupinové lekce. Už teď si rezervujte svoje místo zde: https://psfitness.inrs.cz/rs/kalendar_vypis
Pokud máte zadanou dlouhodobou rezervaci a nebudete ji chtít využít, tak ji prosím smažte.
Těšíme se na vás.
Tým PS fitness

POSILOVNA OTEVŘE 19.5.!!!

POZOR ZMĚNA!!!
Vzhledem k tomu, že byla zrušena podmínka používání respirátoru při cvičení, rozhodli jsme se otevřít naše fitko od středy 19.5.
Podmínky návštěvy:
1. Budeme od vás chtít podepsat čestné prohlášení, že splňujete jednu z těchto podmínek: platný negativní PCR test ne starší než 7 dní, nebo antigenní test ne starší než 72 hod, nebo potvrzení o očkování (14 dní po ukončené 2. dávce), nebo potvrzení, že spadáte do ochranné lhůty 90 dní od prodělání nemoci Covid-19.
2. Rezervujete si termín v našem rezervačním systému zde: https://psfitness.inrs.cz/rs/kalendar_vypis
3. Šatny ani sprchy nebudou v provozu.
4. Dodržujte prosím termín příchodu a maximální dobu cvičení 90 min.
5. Pokud zjistíte, že nebudete moct na trénink přijít, prosím zrušte svou rezervaci.
6. Recepce bude standardně v provozu a v nabídce budou všechny doplňky tak, jak jste u nás zvyklí.
Další detaily viz. Manuál od komory fitness:
Těšíme se na vás v běžné otevírací době 6:30 – 21:00 (sobota 7:30 – 14:00, neděle 7:30 – 20:00).
Tým PS fitness

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-20:00