Nikol Daňková

Trenérka

Nikol Daňková

Specialista: Bodystylingu, Strečink & Flexibilita

Jsem 21. letá studentka medicíny na MUNI v Brně a 6. rokem se věnuji posilování. Avšak téměř od malička se věnuji sportovním aktivitám, tatínek je sportovec tělem i duší, takže už jako dítě se mě snažil naučit vše, co uměl. Dá se říct, že mám sport zakódovaný ve své DNA – sportem a všeobecně pohybem žiji, naplňuje mě a neskutečně baví. Od aerobiku, mažoretek, roztleskávaček, plavání a spousty dalšího jsem se v roce 2015 dostala k posilovně. Začínala jsem se silovým trojbojem, který obnášel maximální váhy na dřep, bench press a mrtvý tah, kvůli zdraví mi byl ale trojboj byl zakázán. Posilovna byla nicméně můj druhý domov, takže jsem se v roce 2018 rozhodla udělat kurz instruktora fitness a kulturistiky a zanedlouho potom i kurz výživového poradenství, protože tyto dvě odvětví jdou ruku v ruce. Tentýž rok jsem závodila na své první fitness soutěži v kategorii bodyfitness, kde jsem obsadila mezi ženami 2x 3. místo.

V PS Fitness nabízím lekci Bodystylingu a Strečinku & Flexibility.

Bodystyling je lekce, která se efektivním způsobem zaměřuje na formování a zpevňování celé postavy. Kombinací aerobních a posilovacích cviků se svaly stávají pružnější, funkčnější a tvarovatelnější, cvičení zároveň napomáhá k odstraňování nežádoucích tukových zásob a zvýšení bazálního metabolismu. Díky využití převážně vlastní váhy těla je lekce vhodná pro všechny, kdo se nebojí zapotit a chtějí zvýšit svou kondici. Nedoporučuje se pro těhotné ženy, které nemají s cvičením bodystylingu žádné zkušenosti.

Strečink udržuje pružnost svalů a šlach, zlepšuje kloubní pohyblivost a ohebnost celého těla. Působí preventivně proti svalovým, šlachovým a kloubním úrazům. Pochází z anglického slovíčka “stretch”, které v překladu znamená napínání, roztažení, a společně s flexibilitou a mobilitou vytváří nedílnou součást funkčního těla. Na lekci se zaměříme na řádné protažení a uvolnění přetížených a zkrácených svalových partií pomocí sestavy, která je vhodná pro každého!

Dále pak nabízím sestavení individuálního jídelního plánu zcela na míru a podle preferencí daného člověka. Lze se domluvit na případné dlouhodobé spolupráci a přípravě na závody, která by zahrnovala pravidelné konzultace a kontroly, jídelní a tréninkový plán, nácviky pózování, celkovou podporu a motivaci. 

Lekce

17-Dumbbell

Osobní trenér

Facebook naší posilovny

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00