Kristýna Lyková

Trenérka

Kristýna Lyková

Specialista: Osobní trenér a instruktor fitness

Ahoj, moje jméno je Kristýna a pocházím z Brna. Zde také studuji na Masarykově univerzitě Fyzioterapii. Sportu se věnuji od mala, a proto jsem se rozhodla udělat kurz tenisového trenéra, kde jsem nabrala zkušenost v komunikaci s lidmi a následně jsem se rozhodla pro kurz fitness trenéra. Myslím si, že ve sportu je důležitá rozmanitost, z tohoto důvodu se věnuji tenisu, fitness, běhu a snažím se rozvíjet v co nejvíce možných sportovních aktivitách.

K tenisu patří samozřejmě i silová a kondiční příprava, které jsem se musela věnovat, a tak jsem mohla nabírat poznatky už z pohledu klienta. Působila jsem jako kondiční trenér badmintonistů SKP Kometa Brno, kde jsem se zaměřovala na kondici.

V PS fitness se budu věnovat osobnímu tréninku a skupinovým lekcím. Do tréninku chci zařazovat i prvky fyzioterapie. Ať už je tvůj cíl transformace postavy, návrat po zranění nebo dostání se do kondice stačí se ozvat. Pro mě samotnou je důležité konstantní vzdělávání ve svém oboru a neustálé se posouvání dál, abych mohla na tréninku vždy předat maximum.

Kvalifikace

  • 2022 – Tenisový trenér III. třídy
  • 2022 – Instruktor fitness – Vital institut

Certifikáty

  • 2023 – Kurz tejpování RockTape – Basic + Performance
  • 2023 – Kurz klinické sportovní fyzioterapie – PhDr. Michal Rukavička
  • 2023 – 3D Fitness academy – Sportovní trénink dětí a mládeže

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00