Karel Glazer

Trenér

profilovka

Karel Glazer

Specialista: Redukce hmotnosti a růst svalové hmoty, Kondiční a silové tréninky, Výživové poradenství

Ahoj, jmenuji se Karel Glazer, je mi 44 let a sportování se věnuji od dětství.  Moje začátky vedly k bojovému umění, kdy jsem se věnoval aktivně sportovnímu karate, kde jsem sklidil plno medailí a byl jsem i ve výběru reprezentace Českého svazu karate. V karate jsem držitelem 2. DANu a držitel třetí trenérské třídy. V této době jsem působil jako trenér bojových umění a prováděl jsem školení sebeobrany bezpečnostních agentur, pracovníků zdravotnické péče, různé exhibice a vystoupení bojových umění.

Další moje cesta vedla na prkna gymnastiky. Gymnastice jsem se věnoval tři roky, a to jak akrobacii, tak i silové gymnastice (kruhy, bradla, hrazda). V tomto sportu jsem  se vzhledem k mému věku již závodně nevěnoval, ale naučil jsem se správného držení a zpevnění těla při provádění cviků, správnou motoriku a rovnováhu, koordinaci pohybu a orientace v prostoru, flexibilita těla apod. Z mé vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že gymnastika je opravdu základ pro všechny pohybové aktivity a činnosti.

K obou těmto sportům jsem měl posilování pouze jako doplňkový sport. V karate zaměřen hlavně na rychlost výbušnost a dynamiku. V gymnastice zase na budování svalové hmoty, síly a vytrvalosti, tzv. technické posilování – správné provádění cviků, jak z vlastní váhou, tak i s činkami a na strojích.

Naturální kulturistice jsem se začal věnovat aktivně od roku 2020 a to jako závodník, ve věku 41 let. Na závodech jsem porážel závodníky i o 10 let mladší.  Nejprve jsem působil v amatérských soutěžích a od roku 2022 jsem získal PRO kartu. Nyní závodím na úrovni mezi profesionály v naturální kulturistice ve světové federaci ICN. Mám za sebou bohaté zkušenosti ohledně zdravého životního stylu, sestavování jídelníčků a tréninkových plánů. V naturální kulturistice je přísně zakázáno používat nedovolené a zdraví škodlivé dopingové prostředky. Dodržování zákazu podléhá kontrole i v mimosoutěžním období. Takže sportovní výkonnosti dosáhnou zájemci přirozeným způsobem, a to zdravou dietní stravou, povolenými doplňky a samozřejmě tvrdým tréninkem. A o tom rád přesvědčím i klienty co by měli zájem, že lze dojít k vysněné postavě i bez dopingových látek. Rád mu v tom budu dobrým trenérem, motivačním koučem a oporou.

1994 – 2006 –   karate sokol Husovice , trenér závodníků a dětí + reprezentant ČR

2016 – 2019    gymnastika pod vedením Movement Education, jedná se o kondiční gymnastiku akrobacie a silová gymnastika.

Od roku 2020  závodník v naturální kulturistice v CN

Od roku  2022 profizávodní v ICN a reprezentant ČR

 

Motto

  „nikdy není pozdě začít“

 

Specializace

Redukce hmotnosti a růst svalové hmoty

Kondiční a silové tréninky

Výživové poradenství

 

Proč zrovna cvičit se mnou?

Mojí prací je komplexní péče o klienta. Podle zdravotního stavu, kondice a konkrétních požadavků doporučím vhodný druh pohybové aktivity. Nemusí to být vždy jen o posilování. Další náplní je osobní vedení tréninku a vypracování tréninkového a stravovacího plánu.

Vždycky jsem chtěl dělat to, co mě baví. Chci předat své zkušenosti dál a pomoct každému k jejich cíli. Sám se neustále vzdělávám v oblasti moderní sportovní výživy a fitness, abych mohl svým klientům co nejlépe poradit a vést je.

 

úspěchy

2021 –  1. místo v kategorii Men’s physique +40 let na ME v Karlových Varech ICN

2022 –  1. místo v kategorii Classic physique + absolutní vítěz v kategorii OPEN na MČR 2022 Choceň

V roce 2022 jsem získal profi kartu v naturální kulturistice a tím jsem se posunul z amatérských soutěží na soutěže mezi profi závodníky v naturální kulturistice ve federaci ICN.

V současné době jsem teda aktivní závodník v ICN PRO CARD.    

Ve volném čase se dále věnuji cyklistice, plavání, vysokohorské turistice, běhání… 

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00