Jiří Bartůněk

Trenér

Jiří Bartůněk

Specialista: Osobní trenér a instruktor fitness, nutriční poradce, OCR závodník

Nikdy není pozdě začít dělat věci jinak a pořádně. Všichni máme nějaké sny a představy. Někdy jsou blíže, někdy dále, ale mnohokrát nám k jejich realizaci schází udělat jen jeden krok. Jaký? Ten první!

Nikdo jiný než ty za tebe tvoje životní bitvy nevybojuje a nedosáhne toho, po čem toužíš. Já ti však na tvojí cestě můžu ukázat, jak toho dosáhnout tou nejzdravější, nejefektivnější a pokud možno i nejzábavnější cestou.

Pokud je tvůj cíl se sebou začít něco dělat, žít zdravěji, zbavit se bolestí, formovat postavu, uběhnout závod, nebo se “jen” cítit lépe a silnější, a nevíš, jak na to, tak neváhej a obrať se na mě.

Jsem osobní trenér původem z Liberce, který už patnáct let působí v Brně. Věnuji se nejrůznějším sportovním odvětvím, od klasického fitness a kulturistiky, přes historický šerm, fotbal, squash, až třeba po specifickou přípravu na OCR závody. Cvičení, pohyb a zdravý životní styl je můj život, svoje vědomosti se snažím neustále prohlubovat a zajímám se o nejnovější trendy a výzkumy v oboru. Cvičení
stavím na komplexním přístupu k lidskému tělu a tréninky jsou individuálně přizpůsobeny konkrétním cílům klientů a jejich potřebám.
 Základem funkčního tréninku pod mým vedením je správné dýchání, zapojení hlubokého stabilizačního systému těla a technicky zvládnuté provedení jednotlivých cviků. Začínám vždy od základů, takže cvičení zvládne opravdu každý, od dětí až po seniory.

Nabízím:

  • Komplexní spolupráci od nejrůznějších tréninkových plánů, přes osobní, párové, či skupinové lekce, až po konzultaci jídelníčků a nutriční poradenství.
  • Individuální přistup ke klientům všech věkových kategorií včetně vstupní diagnostiky.
  • Osobní i on-line konzultace.
  • Dlouhodobé spolupráce i jednorázovou pomoc.
  • Specifické tréninkové plány pro přípravu na konkrétního sporty či odstranění dysbalancí.

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00