Eliška Matějová

Trenérka

Eliška Matějová

Lekce: Kondiční body forming a Kruhový trénink

Sport je pro mě relaxace, ale i přísun další energie, možnost testovat a posouvat své limity, ale hlavně srdeční záležitost. Pohyb je radost! Když jsem se chtěla o pohybu lidského těla dozvědět více a chápat jej detailněji i v souvislostech, stala jsem se Instruktorem funkčního cvičení, zdravotní tělesné výchovy. Kurz s akreditací MŠMT jsem absolvovala v září 2023 u Improve Academy, kde jsem navázala specializačními kurzy na dřep, kyčle a silovou přípravu běžce. Při cvičení je pro mě důležité správné držení těla a ráda používám komplexní pohyby, které procvičí více svalových skupin ve vzájemné spolupráci a připraví tělo na praktický život.

Lekce semnou:

Kondiční body forming: Silové cvičení doplněné strečinkem zaměřené na procvičení nejproblematičtějších partií s důrazem na správné držení těla. Cvičení, kde si posílíte i vytvarujete postavu.

Kruhový trénink: Cvičení, kde se zapotíte a procvičíte celé tělo. Základem je několik stanovišť, kde procvičíte různé svalové partie. Cvičí se v intervalech s krátkou pauzou mezi nimi a v několika kolech. Rozhodně se nebudete nudit a domů si odnesete novou energii.

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00