Veronika Skácelová

Trenérka

Veronika Skácelová

Specialista: Sexy zadek, ploché bříško + Cvičení s dětmi

Na gymnáziu jsem několik let hrála tenis a volejbal. Kvůli problémům se zády jsem v 15 letech začala chodit na elektroléčbu a fyzioterapii, kde jsem se poprvé setkala se základy silového tréninku. Naučila jsem se správně dýchat a pracovat se středem těla.

Toto cvičení mi pomohlo od bolesti zad, a tak jsem se rozhodla v této oblasti dále vzdělávat. Volejbal a tenis jsem vyměnila za posilovnu a zvedání železa. Fascinovalo mě (a fascinuje doteď), co všechno lidské tělo dokáže, a jak se díky správné stravě a vhodně zvolenému tréninku dokáže měnit ze dne na den.

Půl roku jsem se věnovala vzpírání, které mě velmi bavilo, avšak s přípravou na závody ve fitness nebylo nadále možné tyto dvě aktivity skloubit, a tak jsem si vybrala kulturistiku a výběru rozhodně nelituji.

Kromě tréninků v posilovně se věnuji kynologii a vzdělávání v oblasti stravování. 11 let jsem chodila do skautu – jako dítě i jako vedoucí, a tak mám bohaté zkušenosti i s prací s dětmi. V současné době studuji na Masarykově univerzitě.

Moje zkušenosti?

Zkušenosti z fyzioterapie, vzpírání a tréninků zaměřených na svalovou hypertrofii se snažím propojit, a předat svým klientům maximum informací a svých zkušeností.

Nabízím služby osobního trenéra. V PS trénuji od dětí, přes maminky, studenty až po sportovce a „hobíky“. Tréninkový plán vždy sestavuji na míru klienta tak, aby vyhovoval pokročilosti i požadavkům. Soustředím se však především na práci se středem těla, jeho správnou aktivaci a tréninky zaměřené na svalový růst.

Také vedu skupinové lekce!

Úspěchy a vzdělání

  • Mistrovství ČR žen 2020: 2. místo v kategorii Bikiny fitness
  • Mistrovství ČR juniorů 2020: 2. místo v kategorii Bikiny fitness
  • PC Čelákovice 2020: 8. místo v kategorii Bikiny fitness
  • Kurz: Instruktor fitness – Vital Institut (2019)
  • Webinář: Metodika závodní přípravy – Fitness Institut (2020)

Lekce

17-Dumbbell

Osobní trenér

Cvičení pro děti

Facebook naší posilovny

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:30-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00