Lucie Hašková

Trenérka

Lucie Hašková

Specialista: Hubnoucí hodinka, Kondice bojových sportů, Osobních trénink

Ahoj! Jsem kondiční trenérkou, do toho studuji sportovní fakultu – aktuálně navazující magisterské obory Aplikovaná kineziologie a Aplikovaná sportovní edukace bezpečnostních složek. Už 7 let se věnuji sebeobraně a bojovým sportům, mimo to ale trávím čas i cyklistikou, horolezectvím, běžeckým i sjezdovým lyžováním, plaváním… Sama sebe popisuji jako „multisportovkyni”. Stojím si za tím, že nejzdravějším sportem je kombinace všeho, co vás naplňuje. Občas je ale potřeba nechat si to zkorigovat odborníkem, abyste měli jistotu, že makáte pro svoje zdraví, jak nejlíp můžete.

Hubnoucí hodinka

Jsem vám k dispozici jak na skupinových lekcích (každou středu dopoledne), tak na osobních trénincích. Pokud chcete ráno komplexně zamakat na své kondici a rozjet si spalování do celého dne, doporučuji „Hubnoucí hodinku”.

Kondice bojových sportů

Pokud se chcete přiblížit světu bojových sportů a zároveň mít fyzičku a nastavení hlavy jako bojovník (či bojovnice), dojděte na lekce „Kondice bojových sportů”. Víc info najdete v nabídce konkrétních sálových lekcí.

Osobních trénink

A pokud to myslíte opravdu vážně, řekněte si o můj čas na osobních trénincích. Každý klient je úplně jiný a všechno souvisí se vším, takže počítejte s tím, že se budu nejdřív trochu vyptávat a pak udělám všechno pro to, abyste šli za svým cílem (hubnutí, kompenzace dysbalancí, technická příprava, zvýšení výkonnosti,…) maximálně efektivně, a hlavně… aby vás to bavilo stejně tak, jako mě 🙂

Těším se na Vás! Lucka

Kvalifikace

  • Trenérka boxu III. třídy (IBA)
  • Trenérka cyklistiky III. třídy (ČSC)
  • Trenérka funkčního a intervalového tréninku (MŠMT)
  • Instruktorka inline bruslení (HEPA Outdoor Fitness)

Certifikáty

  • Absolvování kurzu Myofasciální trigger pointy (Svetfyzioterapie)
  • Kurz první pomoci (Ucimeprvnipomoc)
  • Krav maga semináře a kurzy (2015 >… Cold Weapons, Hostage Situation,… IKMF)

Lekce

Kondice bojových sportů

3-Smart Watch

Hubnoucí hodinka

17-Dumbbell

Osobní trenér

Facebook naší posilovny

Kontakt

Otevřeno

Po-Pa

So

Ne

6:00-21:00

7:30-14:00

7:30-14:00